sobota, 29 grudnia 2012

Kastracja ?

Witajcie ! Dziś jednak też piszę :D Ale dlatego, że mam wieści (Do tematu potem przejdziemy) ! Jest 99.9 % że pojadę na obóz Przyjaciela Psa. A jest 00.1 % że nie pojadę. Czemu ? Nie jest on taki tani a ja jadę ze szkołą jeszcze do Warszawy i do Chorwacji we wrześniu. Ale od dziś zbieram na obóz. Może uzbieram przynajmniej połowę tej wpłaty. Bardzo mi zależy na tym wyjeździe bo będą tam nasze bloggerki, sędziowie kynologiczni, treserzy, hodowcy, behawiorysta, a możliwe, że nawet ratownik WOPR z psem ! Bardzo bym chciała... już nawet wysłałam E-mejl'a do Pani Izabeli z pytaniem czy bym mogła jechać. Jednym zdaniem : Jest podekscytowana ! No bo tam będzie tak cudownie ... Okey, ogarnijmy się. Teraz do tematu. Wczoraj gdy myślałam o obozie to zastanawiałam się co by było gdyby Rufi zaczął, no, emm gwałcić kogoś albo jakieś psa. Tak więc zwracam się do was czytelnicy, czy Rufi nie jest za stary na kastracje ? Ma dokładnie 2 lata i 8 mies. Nie jest za późno ? A teraz zdjęcia ;) 


Zrobiłam to zdjęcie w Wigilię i dziś przerobiłam. Ładnie ? 

Ładnie ? Dziś wybrałam starszy styl naszych zdjęć :) Mi się podobają bo zrobiłam je lustrzanką siostry xd 

To tyle na dziś. 
Pa !
Pozdrawiamy ! 
Z&R 

P.S Osoby które jadą na obóz proszę aby się wpisały pod tym postem ;) 

7 komentarzy:

  1. Ja MOŻE jadę, muszę jeszcze uzgodnić z mamą, ale raczej tak ;) Ja też jestem podekscytowana :D Ale jeszcze pół roku... Ja także wysłałam e-mail do pani Izabeli bo musiałam się jeszcze coś popytać itp.
    Psy się kastruje, suczki sterylizuje, ale to mała pomyłka. Co do tego, to nie jest za stary. Nie wiem, zrób jak chcesz ale ja bym na Twoim miejscu Rufka wykastrowała :3
    Pozdrawiamy,
    Oliwia&Mundek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie, Rufi nie jest za stary na KASTRACJĘ.
    PS. Przyjęło się, że sterylizuje się suczki, a psy kastruje. :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie jest za stary nawet starszego psa można kastrowć ;) Ja 10% jadę,a 90% nie jadę :( Mama mówi,że to za daleko :P

    OdpowiedzUsuń
  4. W sumie to Ty tak naprawdę musisz podjąć decyzję. Ja osobiście jestem za naturalnością. Po za tym w obu opcjach mogą wyniknąć komplikacje. Więc pamiętaj - kastracja może wykluczy pewne problemy, ale może zainicjować inne. :>
    Ale to chyba każdy wie.
    Pozdrawiamy i trzymamy kciuki z tym wyjazdem. :D

    OdpowiedzUsuń
  5. Zdjęcia są cudowne! Bardzo mi się podobają :) A co do kastracji .. pies nigdy nie jest za stary do kastracji! Ja też mam taki problem z Dexem,bo też ma takie hmm.ochoty na gwałcenie.;/ ale ja go nie chcę kastrować.Jakoś może sie opamięta.Jeżeli ty chcesz proszę bardzo ..
    Pozdrawiam!
    Wiktoria & Dexter! :>

    OdpowiedzUsuń
  6. Na kastrację,czy sterylizację nigdy nie jest za późno! Wiadomo- im wcześniej tym lepiej.
    Przecież gdy pieski trafiają do schroniska, czekając na adopcję to bez względu na wiek zostają poddane kastracji/sterylizacji :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Na kastrację, raczej nie jest za stary. Ma ponad 2 lata! Nigdy nie jest za późno. Możesz wykastrować go, gdyby miał nawet 6 lat! Bardzo ładne zdjęcia! :-)

    Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

    P.S. Szkoda, że tak mało odwiedzasz mojego bloga i go nie poleciłaś jak ja Twój. Odwiedzasz inne. Myślałam, że jesteśmy przyjaciółkami. ;'-(

    OdpowiedzUsuń

Zanim napiszesz :
1. Stosuj ortografię i kulturę
2. Jeśli zareklamowałeś/aś już swojego bloga, nie rób tego ponownie.
3. Pomyśl zanim napiszesz
4. Nie obrażaj użytkowników bloga
Dziękuję