wtorek, 8 stycznia 2013

Znowu inna obroża, i czemu to tak wychodzi ?!

 Jak zwykle, moje narzekanie. Czemu ? Bo mamie spodobała się pewna obroża, i nie da mi spokoju dopóki jej nie zamówię. Oto ona :

Mi się też podoba. Dziś PRAWDOPODOBNIE zamawiamy. Miejmy nadzieję ...
No i oczywiście adresówkę przekładamy. Poczekamy do następnego tygodnia. No i znów, do naszej listy zakupów dochodzi nowa rzecz. Mianowicie - ubranie. Muszę mu kupić bo tuż, tuż minusowa temperatura, a nie chcę by pies marzł. Tak więc, gdzie mogę kupić dobre ubranko ?
 Druga sprawa to nowy domownik. Możliwe, że pojawi się nowy domownik u nas w domu. Trzymajmy kciuki.
 Trzecia sprawa to wystawy. W tym roku będę jeździła z dziadkiem na wystawy. Będziemy wystawiać Kirę. W jej wygraną angażuję się dziadek, ale też ja.
 Czwarta to posty. Jak widać, nie mam czasu na pisanie. Do domu przyjeżdżam o 19. Jak widzicie komentuję wasze posty, idę się kąpać i spać (nie zawsze :D). No i muszę się uczyć. Już zaraz wystawiane oceny a ja ... leżę. No nie mam złej średniej, ale myślę, że oceny powinne być lepsze.
To taki post na szybko. Ze zdjęciami i może filmikiem będzie w weekend.
Pozdrawiam ;)

3 komentarze:

  1. Obroża bardzo mi się podoba. Czytałam,że Furkidz produkuje dobre rzeczy. A co do średniej... W ktorej jesteś klasie i jaką masz tą średnią?

    OdpowiedzUsuń
  2. Obroża jest bardzo fajna,podoba mi się :).Co do ubranka . możesz kupić w sklepie zoologicznym lub w internecie :] Warto poszukać..Co do średniej .. heh,ja mam jestem rok starsza ,a mam o połowę niższą średnią.xD Bo mam same czwórki,kilka 5 [mało.xd] i jedna 3 xd
    Pozdrawiam.! I życzymy sukcesów w wystawach :D

    OdpowiedzUsuń

Zanim napiszesz :
1. Stosuj ortografię i kulturę
2. Jeśli zareklamowałeś/aś już swojego bloga, nie rób tego ponownie.
3. Pomyśl zanim napiszesz
4. Nie obrażaj użytkowników bloga
Dziękuję