piątek, 1 lutego 2013

Jogging ?

Wczoraj pomyślałam sobie, że skoro Rufi tak bardzo lubi być aktywny, to czemu rano nie moglibyśmy biegać ? Teraz nie, bo rano jest ciemno i chłodno ale na wiosnę jak najbardziej. Nawet w Chorwacji. Rano jest ciepło (tam zawsze jest ciepło ...), jasno i są tam bardzo fajne tereny. Tam ludzie chodzą środkiem ulicy, więc czemu ja nie mogła bym biegać z psem ? W Chorwacji jest dużo maltańczyków. Więc Rufi pewnie by nikomu nie przeszkadzał. Tak więc, smyczkę do joggingu kupię na wiosnę, choć może już teraz, żeby mieć z głowy ? Po za tym u mnie jest dużo lasów, pól, a ja nie umiem tego wykorzystać. Może za bardzo się boje o Rufiego ? No ale mam już upatrzoną smyczkę z ZooPlus

W środę jadę na zakupy więc wpadnę do zoologicznego i na PEWNO coś kupię Rufiemu. Oczywiście nie będę mogła "zaszaleć", bo jedzie ze mną babcia i siostra (no i mama). I zaraz siostra będzie się darło "Po co Ci to ?!", "Kupisz i będzie leżeć na półce!", "Po co temu kundlowi takie drobie rzeczy ?!" ITP.
Tak, moja sistra NIENAWIDZI wręcz mojego pieska w typie. Czemu go nie lubi ? Chyba dlatego, że kiedyś załatwił się jej na łóżko (nie pierwszy i nie ostatni raz ....)... Ale mam to w nosie czy go lubi czy nie. No i chciałabym pokazać wam moją okolicę, robiłam zdjęcia z okien.

Nie wiem czy nie chodzę do lasu, bo boję się dzików czy mi się najzwyczajniej nie chce. Wybieram pierwszą opcję.
Pozdrawiam :)

7 komentarzy:

 1. Ile lat ma twoja siostra? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W listopadzie kończy 18 :P

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Ejj Ty masz bardzo ładne tereny do chodzenia z psem..
  P.S nie bój się w lesie chodzić tam raczej nie ma dzików a jak coś to pójdź z koleżanką :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są widziałam kilka razy. No i właśnie, tu nie mam przyjaciół :(

   Usuń
  2. Tam raczej nie ma dzików? :O Skąd ta pewność? Chyba najlepiej wie ten, kto tam mieszka. Sama mieszkam koło lasu i wiem, że nawet jeżeli rzadko się je widuje, nie zmienia faktu, że potrafią być niebezpieczne.

   Usuń
 3. A w jaki mieśćie mieszkasz ?
  U mnie w lesie też nie raz widziałam dziki, ale i tak tam chodzę, tak samo jak na pola i inne miejsca xd

  OdpowiedzUsuń

Zanim napiszesz :
1. Stosuj ortografię i kulturę
2. Jeśli zareklamowałeś/aś już swojego bloga, nie rób tego ponownie.
3. Pomyśl zanim napiszesz
4. Nie obrażaj użytkowników bloga
Dziękuję