czwartek, 28 lutego 2013

Nagrody, przemyślenia i wiosna.

Trzy dni rozpoczynające wiosnę i trzy dni ostrego myślenia. 

Tak wyglądały moje trzy dni. Ale co tu dużo ? Wiosna się już (chyba) rozpoczyna, a moje myślenie daje się we znaki wszystkim domownikom.

Chcę zacząć od konkursu. Więc krótko i na temat. Koperty mam, nagrody mam, znaczków - nie mam. Myślę, że w następnym tygodniu wyślę nagrody i mały liścik :) Teraz - przemyślenia.
"Jeden pies - dwa psy.
jeden grzebień - dwa grzebienie
dwie miski - cztery miski
cztery łapy - osiem łap"
To moje codziennie, wieczorne przemyślenia. Czy to, że Rufi miał przyjaciela lub przyjaciółkę zaszkodziłoby ? - nie. Czy drugi, rasowy pies, zaszkodził by mi ? - z pewnością nie. Jednak to tylko przemyślenia, a ja, na przybycie nowego towarzysza, muszę się przygotować.
No i wiosna. Mam nadzieję, że Pani Zima odchodzi już w zapomnienie i ustępuje miejsce Pani Wiośnie. Nie chcemy z Rufim śniegu, bo oboje nie na widzimy wycierania łap, zmarznięć, przemoknięć, kurtek, czapek i szalików. Czekam na wiosnę, bo dziadek obiecał tor do Agility. Czekam na wiosnę, bo Rufek ma urodziny. Czekacie na wiosnę bo ... (napiszcie w komentarzu) 

Pozdrawiamy, Zuza & Rufi

5 komentarzy:

 1. Podobno najtrudniej przestawić się na dwa psy, a jak się bierze kolejne (trzeciego, czwartego itd.) to już nie robi takiej dużej różnicy ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Łatwiej jest wziąść pierwszego psa, trudniej drugiego. Trzeciego najłatwiej i dalej także łatwiej. To już zależy od ciebie ; )
  Czy dasz sobie radę z kolejnym wyrastaniem stałych zębów u psa? Czy dasz sobie radę z wychowaniem?

  Czekam na wiosnę bo BIEGANIE Z PSEM! ZAMÓWIENIE SZELEK I SMYCZY Z DOGSTYLE!
  Zrestzą mogę powiedzieć że mam już wiosnę xD

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. To już Twoja decyzja.. Ja też musiałabym się poważnie zastanowić. To zależy od Ciebie, musisz sama ocenić czy dasz sobie radę z kolejnym psem. Musisz wziąć pod uwagę wszystko, naukę czystości, wychowanie i przyzwyczajenie Rufiego do nowego kolegi/koleżanki.

  OdpowiedzUsuń
 4. To prawda. To bardzo trudna decyzja i warto ją przemyśleć. Jeśli rzeczywiście masz dobre powody, by wziąć kolejnego czworonoga to powinnaś to zrobić. Zważ jednak nie tylko na nowe przybory dla nowego towarzysza, ale i jego wychowanie. :)
  My też coraz bardziej odczuwamy zbliżającą się wiosnę. My też prawdopodobnie będziemy mieć nie tylko nowy torek agi, ale też i nowy dom.
  Krótko mówiąc - tegoroczna wiosna będzie pełna nowych wrażeń i doznań. Nie mówiąc już o tym, że rozmyślam nad zapisaniem Flopy na kurs posłuszeństwa. ;)
  Życzymy, abyś podjęła dobrą decyzję. :>
  Pozdrawiamy E&F.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja teraz brałam drugiego psa dla mnie, teraz znaczy w styczniu i mi to różnicy nie zrobiłoy. Może dlatego , że na podwórku mam dwa inne psy ? Nie wiem, ale dla mnie to bez znaczenia, że mam teraz w łóżku dwa psy, że z dwoma jestem w autobusie/tramwaju czy , że dwóch muszę pilnować na spacerach...

  OdpowiedzUsuń

Zanim napiszesz :
1. Stosuj ortografię i kulturę
2. Jeśli zareklamowałeś/aś już swojego bloga, nie rób tego ponownie.
3. Pomyśl zanim napiszesz
4. Nie obrażaj użytkowników bloga
Dziękuję