niedziela, 3 lutego 2013

Piękna wiosna jest tej zimy...

   Witam wszystkich ! Dziś ze zdjęciami i opisem naszych "biegów" oraz wczorajszego nieciekawego zdarzenia.
Tak więc dziś Rufi na śniadanie dostał 70g. jedzenia, tak jak zalecają na opakowaniu. Ale oczywiście mama musiała mu dołożyć -.-... Na szczęście dała mu mało. Przy śniadaniu dała mu plasterek szybki, a nie 4 plastry  ! Jednak nie schudnie na samym dobrym odżywianiu. Postanowiłam pójść na spacer. Ale, no zawsze musi być jakieś "ale". Nie mogłam z nim ćwiczyć przybiegania na komendę, bo durne psy na nas szczekały. Wnerwiłam się i poszłam na podwórko. No więc opis naszych biegów ...
   Poprosiłam mamę, by dała mi brązową smycz (nie jest rozciągana, jest skórzana) . Zapięłam ją i Rufi mógł biegać prawie bez ograniczeń (boję się go jeszcze puszczać). Najpierw ćwiczyliśmy komendę "Do mnie". Dobrze nam idzie ;) Potem zaczęliśmy się ścigać ! Rufi biegał jak szalony i przychodził na zawołanie, oczywiście muszą brać w tym udział smakołyki, ja też używam klikiera. Co mnie zdziwiło ? Wyścignął mnie ! Oczywiście zasłużył na smakołyka :D I biegaliśmy przez godzinę... Było cudnie ;) Aha i to zdarzenie... Nie chciałam o tym pisać, ale to też zalicza się do życia Rufiego. No więc wczoraj gdy obcinałam mu pod oczami Rufi ruszył głową i niechcący przycięłam mu skórę między oczami. Jednak było to chyba szczypnięcie, bo zapiszczał i krew nie leciała. Normalnie funkcjonował, jednak bardzo się przestraszyłam. Myślałam, że stracił do mnie zaufanie, jednak wiem, że nie :) No i wczoraj jak szłam spać to co chwilę sprawdzałam czy oddycha xd Masakra ! Aha i znalazłam jego stare ubranko ! Jednak jest ono za duże, Rufi podrósł, ale mimo   to jest za duże. No i nie mogę dopiąć szelek jak ma je na sobie ... Więc tak czy, tak muszę kupić ubranko (nieprzemakalne). No i zdjęcia. Niestety tylko w ubranku, bo nie mogę sobie pozwolić na branie telefonu, bo nie mam kieszeń.
Proszę ignorować rozwalone łóżko w tle ... :D No i przypominam o konkursie ! Zdjęcia możecie wysyłać do 4 lutego, choć w poście o konkursie jest, że do 1. Zmieniam datę. I w poprzednim poście jest link do postu o konkursie !
Pozdrawiamy :) !
Suzanna & Rufi

10 komentarzy:

 1. Gdzie te ubranko jest za duże ? Szerokie-być może, ale na długośc wydaje się być dobre ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie szerokość jest okey, a długość nie bardzo, choć tu tego nie widać.

   Usuń
 2. Dobrze ,że to tylko uszczypnięcie :) Fotki fajne i ubranko też :D
  P.s. Można wysyłać jeszcze prace na konkurs ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zgłoszenia przyjmuję do 4 lutego, a w zgłoszeniu zdjęcie ;)

   Usuń
  2. ok dzięki :3

   Usuń
 3. Nie tylko wy macie piękną wiosnę tej zimy :D
  Fajnie że robicie postępy, a co do nożyczek, dobrze ze to się skończyło tylko na uszczypnięciu. Następnym razem uważaj ;/
  A ubranko na rzut mojego oko wydaje się być dobre :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne ubranko i Rufi w nim ;)
  Dobrze, że to tylko uszczypnięcie i nie skończyło się czymś złym ;)

  Pozdrawiamy ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne ubranko, a w nim Rufi.. ;)
  Dobrze, że zakończyło się to uszczypnięciem a nie czymś gorszym.. ;)

  Pozdrawiamy ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. W sumie i tak bardziej skłania się wszystko w stronę wiosny... Dni coraz dłuższe, słonko świeci coraz śmielej. Może odczuwam tak dlatego, iż w ferie mieliśmy śnieżek?
  Ubranko świetne! <3

  OdpowiedzUsuń

Zanim napiszesz :
1. Stosuj ortografię i kulturę
2. Jeśli zareklamowałeś/aś już swojego bloga, nie rób tego ponownie.
3. Pomyśl zanim napiszesz
4. Nie obrażaj użytkowników bloga
Dziękuję