sobota, 9 lutego 2013

Postępy, linka, Agility, koniec ferii i Puszek

Jest dużo spraw do omówienia.
Postępy 
Czy ktoś pamięta o resocjalizacji Rufiego ? Nie myślcie, że o niej zapomniałam. Ciągle pracujemy ! Rufi nie rzuca się już do Owczarka Niem. sąsiadki gdy go skoryguję. Czasem się zapomina. Najgorsze jest to, że rzuca się do Puszka ! Ehh, trzeba będzie popracować. Jednak już teraz powoli mogę Rufiemu zabierać zabawki, kości i kapcie. To idzie nam najlepiej. No, ale nie tylko stawiamy postępy w resocjalizacji. Dobrze idzie nam też komenda "Do mnie". Myślę, że dzięki niej z Rufim zbliżyliśmy się do siebie i mamy większe zaufanie. Już niedługo będziemy ufać sobie bezgranicznie, a wtedy Rufi będzie mógł swobodnie biegać. Jak na radzie tylko po podwórku (nie mamy z przodu domu ogrodzenia).
Linka 
Gdy byłam we Wrocławiu poszłam do zoologicznego by się zapytać o linki. Oczywiście "nie ma". Wzięłam więc mu trochę ciasteczek. Smakują mu ;) No i postanowiłam zamówić przez internet. Wezmę 10 metrów, choć wolałabym 15. Nie wiem jeszcze kiedy zamówimy, ale wiem, że na 100% będziemy ją mieć.
Agility 
Robi się ciepło i choć nie mamy już ferii zaczynamy trenować. Dziadek zrobi nam przeszkody więc będzie dobrze. Jednak na przeszkody musimy jeszcze poczekać ...
Koniec Ferii 
Tak, to niestety koniec. Znowu zacznie się nauka i brak czasu dla psa i kynologi. Chciałabym tylko was zapytać czy wy też tak macie w szkole, że nikt nie rozumie waszych zainteresowań ? Moje niby "koleżanki" nie rozumieją. Nie rozumieją tego i nie mam z kim o tym porozmawiać. To jest najgorsze ...
Puszek 
Dziś spotkałam na porannym spacerku Puszka. Przypomniałam sobie o karmie której Rufi nie je i dałam mu ją. Potem przypomniałam sobie o Pedigree. Też mu dałam i myślę, że się najadł :)

Zdjęcia 
Jednak filmik :D


Pozdrawiamy :) !

12 komentarzy:

 1. Cieszę się z waszych postępów. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie w zoologviku też wiecznie nie ma linki. Ahhh.
  Życzymy dalszych postępów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję postępów!! Powodzenia w Agi. ! Moje koleżanki też nie bardzo interesują się kynologią i też nie mam z kim pogadać :(
  Czekamy na focie :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje postępów ;)
  Ja też mam to samo :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko nie wiem jak u was, ale u nas biegają na luza same wilczury ;/

   Usuń
 5. Cieszę się razem z tobą z postępów :)
  Nam też się ferie kończą.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Chciałabym tylko was zapytać czy wy też tak macie w szkole, że nikt nie rozumie waszych zainteresowań ? Moje niby "koleżanki" nie rozumieją. Nie rozumieją tego i nie mam z kim o tym porozmawiać. To jest najgorsze ..."
  Nie jesteśmy same, też tak mam. Czasami raz na jakiś czas wypowiedzą się w tej kategorii. Zauważyłam że u nas także nie ma linki w zoologu choć powinna być ;/ Ale my będziemy robić ręcznie :D
  Też mam zamiar wziąść się z Fadem za Agility od POŁOWY wiosny. U was postepy są jak u nas. Fado zrozumiał co to znaczy chodzenie przy nodze xD Za niełuo będziemy ćwiczyć przywoływanie.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje zainteresowania wzbudzają różne emocje, zazwyczaj negatywne, lecz mam kilka znajomych, także przyjaciółkę,których zasypuję tego typu informacjami ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje z postępami:*
  U mnie się zaczeły feire :D JUPII
  A ja nie wiem czy u mnie w zoologicznym jest linka hmm powinna być..
  A filmik nie działa :'( :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Zanim napiszesz :
1. Stosuj ortografię i kulturę
2. Jeśli zareklamowałeś/aś już swojego bloga, nie rób tego ponownie.
3. Pomyśl zanim napiszesz
4. Nie obrażaj użytkowników bloga
Dziękuję