wtorek, 31 grudnia 2013

Podsumowanie roku 2013 oraz kilka informacji.

 Welcome :) Dziś chciałabym zrobić podsumowanie roku 2013 i wstawić kilka informacji co u nas :)

 •  To tak : rok ten uważam za nawet dobry, Rufi nauczył się bowiem : czołgaj się, waruj oraz zostań. Oduczył się szczekać na psy za ogrodzeniem nawet wtedy gdy one chciałyby go zjeść. Oddaje już rzeczy i nie gryzie tak często jak to robił w przeszłości co uważam za największy sukces. 
A co ogółem u nas ? Pod choinką dla Rufiego leżał suszony kurczak. A to dlatego, że postanowiłam zamówić ANIMIBOX'A. Nie mam pojęcia co z tego wyjdzie, ale mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Aha, nie pamiętam czy wam pisałam czy nie, ale chyba nie, wzięliśmy z Rufim udział w kilku konkursach, nie wiem czy zajmiemy jakie kol wiek miejsce, ale warto spróbować :) Wysłałam te dwa :Skaczący Rufi zajął kiedyś III miejsce u Loli i Karoliny :) Co do mikołajkowego Rufiego to jedna, wielka, czarna, zamulona przyszłość ;) Ale jako, że już dziś o godzinie 00.00 powitamy nowy rok 2014 : 

Szczęśliwego i wesołego Nowego Roku 2014 !

Życzą : Rufi i Zuzia! 
Pozdrawiamy ! 

3 komentarze:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku ;) Życzę powodzenia w konkursie :>

  OdpowiedzUsuń
 2. wzajemnie ! my w 2013r. osiągnęliśmy bardzo wiele,to był chyba najbardziej pracowity rok od kąt posiadam Baddy'ego,mam nadzieje że rok 2014 przyniesie nam więcej wzlotów.

  pozdrawiamy
  Ola i Baddy.

  OdpowiedzUsuń

Zanim napiszesz :
1. Stosuj ortografię i kulturę
2. Jeśli zareklamowałeś/aś już swojego bloga, nie rób tego ponownie.
3. Pomyśl zanim napiszesz
4. Nie obrażaj użytkowników bloga
Dziękuję