czwartek, 18 września 2014

Psi Park

 W głosowaniu mieszkańców naszego miasta* w ramach budżetu obywatelskiego jedno z najwyższych propozycji zajął park dla psów :) Będzie on podzielony na dwie strefy, dla mniejszych i większych psiaków i do tego w każdej strefie będzie sprzęt do agility oraz ławki.  Będzie on zbudowany przy lesie bukowym oraz przy dwóch stawach, czyli tam gdzie najchętniej chodzą właściciele psów. Aktualnie trwają prace projektowe, a my nie możemy się już doczekać i trzymamy burmistrza za słowo ;)

Muszę się też wybrać do Wrocławia, bo chcę kupić szampon (BOTANIQA), chyba, że będzie kosztował więcej niż 40 zł to nie kupuje, a zamówię w internecie. (tak, posiadamy odżywkę)
 I do tego potrzebujemy jakiś smakołyków takich mniejszych, i takich większych, czyli gryzaków, ale to chyba kupię u nas, bo takiego wyposażenia w smaki we Wrocławiu nie mają jak u nas :DI na koniec nasze, a raczej moje pragnienie życiowe (aktualne), to behawiorysta. Muszę sobie sama uzbierać na 1 zajęcia, więc odkładam każdą złotówkę :P Chociaż i tak muszę przyznać, że Rufi jest o wiele grzeczniejszy niż był, bo np. nie rzuca się do psa sąsiadów (chociaż ich pies też się do białasa rzuca...(przez ogrodzenie)). 
Pozdrawiamy :D!

P.S - w związku z tym, że już niedługo na blogu, wybije 30 tysięcy wejść, co byście powiedzieli na konkurs rzeczowy z tej okazji ?

* - )d 4 lat mieszkamy na wsi, 15 km od tego miasta. Mamy tam rodzinę, ja tam chodzę do szkoły i praktycznie codziennie tam jesteśmy (tylko nie w np. ferie gdy mamy więcej wolnego niż weekend )

6 komentarzy:

 1. Ja kilkakrotnie pisałam e-maila do burmistrza naszego miasta w ramach aby w Krynicy powstał psi park, jednak zostałam najzwyczajniej w świecie "zlana". Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, nawet nie raczyli mi odpowiedzieć iż nie i dlaczego. W każdym bądź razie zazdroszczę Wam że znajdzie się u Was takie miejsce.

  Pozdrawiamy
  Ola i Baddy!

  OdpowiedzUsuń
 2. W naszej małej miejscowości, ludzie mają przekonanie "pies? do budy"... Niestety, prawie nikt nie wychodzi z pupilami na spacery. Jedynie gościu ma 2 psy do polowań, to tylko te mają jak się porządnie wybiegać. Ale fajnie, że u Was zainteresowali się tym i zrobią takie miejsce :)
  Pozdrawiamy, Ola i Piano

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie,ze burmistrz zainteresował sie u was tym ;) tez bym tak chciała.... <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę faktu, że powstaje u Was psi park i to jeszcze z takimi urozmaiceniami ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie, że ktoś się tym zainteresowałam :)


  H&F

  OdpowiedzUsuń
 6. Jejj :) Jak ja bym chciała, by w naszej miejscowości był taki park. Szkoda, że nikt nawet o tym nie pomyśli. Zapraszam na konkurs: http://przyszopceuszatych.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Zanim napiszesz :
1. Stosuj ortografię i kulturę
2. Jeśli zareklamowałeś/aś już swojego bloga, nie rób tego ponownie.
3. Pomyśl zanim napiszesz
4. Nie obrażaj użytkowników bloga
Dziękuję