piątek, 10 kwietnia 2015

5 lat!

Dzisiaj mały biały kończy 5 lat. Ja nie wiem kiedy, gdzie i jak to tak szybko leci... 
Sto lat mój mały! Nawet nie było za bardzo jak świętować, ale jutro na pewno czego go uroczyste śniadanie :P

Dzisiaj w końcu odbyły się zajęcia z psami w mojej szkole. Była tam dziewczyna, która prowadziła (była z psem), moja koleżanka i ja. Więc 3 osoby i dwa psy. Powiem szczerze, że nie myślałam, iż Rufi tak chętnie się uczy. Ćwiczyłyśmy slalom, wchodzenie na różne rzeczy, skoki itp. Jestem bardzo dumna z Rufiego, bo myślałam, że weźmie swoją szanowną pupę w kroki i będzie miał wszystko gdzieś, a tym razem bardzo chętnie wykonywał ćwiczenia. Nawet usiadł na komendę, więc wielki plus :D
31 maja w naszej miejscowości odbędzie się dzień dziecka. Osoby, które są zaangażowane (u nas w mieście) przyjazne miasto psom, organizują takie spotkanie wszystkich psiarzy, konkursy itd. My z chęcią będziemy uczestniczyć :) 8 komentarzy:

 1. Wszystkiego Najlepszego Rufi ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ ten czas leci.. no cóż. Wszystkiego najlepszego, wiele kosteczek, psich przysmaków, szalonych zabaw z innymi psami, długich spacerów z panią, sukcesów i wszystkiego co najpiękniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. troche spóźnione ale wszystkiego najlepszego ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej Zuzia!!!

  Mam do ciebie prośbę czy możesz napisać jakie rzeczy należy kupić szczeniaczkowi. Nie długo będę kupować pieska mianowicie... Maltańczyka i nie do końca wiem co mam mu kupić by zapewnić mu dobry i miły nowy dom.

  PS Wszystkiego najlepszego Rufi !!! Sorki, że takie spóźnione :)

  Pozdrawiam Natalia !!!

  OdpowiedzUsuń

Zanim napiszesz :
1. Stosuj ortografię i kulturę
2. Jeśli zareklamowałeś/aś już swojego bloga, nie rób tego ponownie.
3. Pomyśl zanim napiszesz
4. Nie obrażaj użytkowników bloga
Dziękuję