czwartek, 19 kwietnia 2012

,, Psie gwiazdy "

Hejo :P Dzisiaj mamy temat ,, Psie gwiazdy" :D Pewnie dla nas każdy pies jest gwiazdką z nieba. Ale są prawdziwe gwiazdy. Ale popatrzcie na to : 
No czy ten piesek nie jest słodki ? Ale teraz trochę plotek i ploteczek : 

Wiele gwiazd ma psy, które wraz z nimi spędzają całe dnie na planie zdjęciowym. Lecz można u ich boku zobaczyć także inne czworonogi – psich aktorów, którzy znakomicie partnerują sławom kina.
Jedną z najbardziej rozpoznawanych psich ról ostatnich lat jest niesforny labrador Marley z filmu „Marley i ja”. Wprawdzie głównej roli nie grał jeden zwierzak, niemniej wszystkie labki doskonale odnajdywały się na planie. Zarówno Jennifer Aniston, jak i Owen Wilson, odtwórcy ról opiekunów, bardzo miło wspominają pracę z czworonogami. I kiedy oglądamy film, nie mamy wątpliwości, że rzeczywiści było sympatycznie.


Inna wielbicielka psów, Ashley Tisdale, jest odtwórczynią głównej roli w filmie „High Stakes”, będącym kontynuacją przygód Sharpay Evans, znanej ze światowej sławy hitu „High School Musical”. Sharpay razem ze swoim yorkiem Boiem próbuje podbić świat i zagrać na Broadwayu. Zwierzak, podobnie jak Bryś, opływa w luksusy i ma mnóstwo wymyślnych strojów na każdą okazję. Ashley, która jest także producentką filmu, na planie przebywała ze swoim pupilem Maui. Oba psiaki w przerwach między ujęciami wesoło się ze sobą bawiły.
Ashley Tisdale i york Boi - kadr z filmu High Stakes

To tyle :) 
Pa ! 
JUTRO ZMIENIA SIĘ ADRES BLOGA ! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim napiszesz :
1. Stosuj ortografię i kulturę
2. Jeśli zareklamowałeś/aś już swojego bloga, nie rób tego ponownie.
3. Pomyśl zanim napiszesz
4. Nie obrażaj użytkowników bloga
Dziękuję